Veligo - Drewniane kolejki

BRIO 33732 Suwnica

33732

Zestaw obejmujący suwnicę oraz wagon z ładunkiem, zapewniający świetną zabawę w przeładunek towarów między różnymi środkami transportu.

Więcej szczegółów

Dostępny

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,20 zł.


115,00 zł

Więcej informacji

Produkt jest kompatybilny z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BigJigs, ELC, Eichhorn, Heros, IKEA, Little Steps, Maxim, Woodyland, itp.) – patrz UWAGA poniżej.

Zestaw obejmujący suwnicę oraz wagon z ładunkiem, zapewniający świetną zabawę w przeładunek towarów między różnymi środkami transportu.

Suwnica jest wyposażona w uchwyt magnetyczny i może być wykorzystana do przeładunku wszelkich wagonów i naczep samochodowych posiadających ładunki z zaczepami magnetycznymi. Uchwyt suwnicy jest opuszczany za pomocą klikającej korbki z mechanizmem zapadkowym, co zapobiega opadaniu ładunku pod wpływem jego ciężaru. Uchwyt z ładunkiem może przemieszczać się na prawo i lewo a także do przodu i do tyłu, jako że suwnica porusza się na kołach. Rozstaw kół suwnicy pasuje do torów kolejki drewnianej. Aby zabawa wyglądała jeszcze bardziej profesjonalnie, można suwnicę umieścić na dwóch równoległych torach kolejowych zakończonych po obu stronach blokami oporowymi (zaporami).

Znajdujący się w zestawie wagon posiada dwuczęściowy ładunek (obie części z zaczepem magnetycznym). Ładunki można swobodnie przeładowywać na inne wagony oraz auta ciężarowe, a sam wagon można wykorzystać również jako przyczepę ciężarówki.

Wymiary:

  • Szerokość: 18,0 cm
  • Wysokość: 16,0 cm
  • Długość: 9,0 cm
Specyfikacja produktu:
01. Producent:BRIO A.B.
02. Wiek dziecka:3 lata +
03. Materiał:drewno + plastik
04. Opakowanie:oryginalne - karton
05. Kod:33732
06. Kod EAN:7312350337327
07. Szerokość opakowania (cm):18,0
08. Wysokość opakowania (cm):20,0
09. Głębokość opakowania (cm):16,0
10. Waga (kg):0,30
11. Ilość elementów:4

INNE PRODUKTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII:

Copyrights © Veligo   |   Created by Ka-Design.pl