Veligo - Drewniane kolejki

 

FORMY PŁATNOŚCI

 

GOTÓWKA

 

Ta forma dostępna jest w dwóch przypadkach:

– przy odbiorze osobistym w siedzibie Sklepu (koszt płatności wynosi 0,00 zł);

- przy odbiorze przesyłki od przewoźnika (dostępna tylko w przypadku przesyłek kurierskich DPD - za usługę pobrania zostanie doliczona kwota 5,00 zł, wynikająca z cennika firmy kurierskiej).

 

PRZELEWEM NA KONTO W  

 

Na nasze konto w mBanku będziesz mógł zapłacić samodzielnie po złożeniu zamówienia. Będziesz mógł dokonać przelewu przez Internet, w banku lub na Poczcie. Koszt nadania przelewu zależy od Twojego usługodawcy (prowizja pobierana przez Twój bank lub opłata za nadanie przelewu na Poczcie). Dane do przelewu otrzymasz w mailu potwierdzającym zamówienie. Przesyłka zostanie wysłana po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. Od momentu dokonania przelewu do zaksięgowania wpłaty na naszym koncie zwykle mija:

- kilka sekund – jeśli przelewu dokonujesz również z mBanku;

- do 24 godzin – jeśli przelewu dokonujesz z banku innego niż mBank {jeśli przelewu dokonujesz przed poranną sesją, to jest szansa, że otrzymamy go tego samego dnia);

- do 3 dni roboczych – jeśli przelewu dokonujesz na Poczcie.

 

Numer naszego konta

F.H. VELIGO Waldemar Suwalski

Rogalińska 8 H / 6, 80-809 Gdańsk

mBank S.A.: 76 1140 2017 0000 4102 1288 4229

 

PRZELEWEM ELEKTRONICZNYM  

 

W obecnej chwili ten typ płatności udostępniamy za pośrednictwem serwisu przelewy24.pl, jednak możliwe jest, że dostępny będzie również serwis payu.pl.

Jest to płatność online, charakteryzująca się tym, że informację o dokonaniu płatności, zarówno Ty, jak i my, otrzymamy od razu po jej dokonaniu. Nie czekamy, aż płatność zostanie przekazana na nasze konto bankowe, tylko od razu przystępujemy do realizacji zamówienia.

Ten typ płatności jest dla Ciebie bezpłatny – prowizję za jej obsługę bierzemy całkowicie na siebie.

 

JAK TO DZIAŁA?

Zasada jest bardzo prosta:

- składasz zamówienie,

- jako formę płatności wybierasz przelewy24.pl,

- w momencie zatwierdzenia zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę logowania do Twojego banku,

- po zalogowaniu się pozostaje zaakceptować wypełniony już formularz przelewu, którego odbiorcą będzie serwis płatności elektronicznych (jako odbiorca pokaże się Dialcom Sp. z o.o. lub Payu S.A.),

- po zatwierdzeniu przelewu płatność zostanie przekazana na nasze konto w serwisie płatności i w tym momencie do Ciebie i do nas zostanie wysłany e-mail z potwierdzeniem płatności.

 

CO TRZEBA WIEDZIEĆ?

-  aby skorzystać z tej formy płatności musisz mieć dostęp przez internet do swojego konta bankowego,

- aby płatność doszła do skutku, na koncie bankowym powinieneś mieć odpowiednią kwotę środków pieniężnych,

- pamiętaj, aby podczas dokonywania przelewu przez internet nie zamykać zbyt szybko przeglądarki internetowej – poczekaj na wyświetlenie się potwierdzenia nadania przelewu,

- jeśli po dokonaniu płatności elektronicznej nie otrzymasz e-maila z potwierdzeniem, poczekaj chwilę, bo być może zaistniała sytuacja (błąd), w której będziemy musieli zatwierdzić ją ręcznie.

 

Aktualną listę banków obsługiwanych przez serwis przelewy24.pl możesz sprawdzić pod adresem:

http://www.przelewy24.pl/cms,68,przelewy_bankowe.htm


Copyrights © Veligo   |   Created by Ka-Design.pl